Magdalena Mierzejewska

Jestem artystą plastykiem, artterapeutą i pedagogiem. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki w Warszawie, Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego o specjalności: Trening Kreatywności i Artterapia na Uniwersytecie Warszawskim a także Podyplomowe Studium Pedagogiczne na ASP w Warszawie. Odbyłam staż a następnie pracowałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic jako terapeuta zajęciowy. Obecnie pracuję z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia z plastyki i artterapii a także warsztaty z artterapii dla dorosłych. Moja własna droga artystyczna pozwala mi rozumieć co przeżywa osoba będąca w procesie twórczym, wiem jak odblokować innych by potrafili czerpać radość z tworzenia, oraz odczytywać język symboli i znaczeń, które docierają do nas z podświadomości.

W swojej pracy posługuję się różnymi technikami plastycznymi takimi jak rysunek, malarstwo, collage, rzeźba, techniki graficzne, fotografia. Szczególnie bliska jest mi praca z mandalą i malarstwo intuicyjne. Podczas warsztatów posługuję się także wizualizacją, relaksacją i bajkoterapią.
Hobbystycznie od blisko dwudziestu lat zajmuję się również hawajską pracą z ciałem – masażem Lomi Lomi. Moje pasje to także medytacja, joga i kontakt z przyrodą.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch córek.