Troszczyć się o siebie. Czy to ważne?

Dla kogo

Dla kobiet zainteresowanych własnym rozwojem, kobiet, które poszukują drogi do swojego wnętrza, chcą się rozwijać, być asertywne w życiu, uświadomić sobie, czy wystarczająco dbają i troszczą się o siebie i są także otwarte na to, aby uczyć się troszczenia o siebie.

Chcemy dać naszym uczestniczkom możliwość wglądu we własne postępowanie, motywy działania czy też relacje z innymi ludźmi.

Cel warsztatów

 • Pobudzenie do refleksji, otwarcie na innych
 • Podniesienie samoświadomości
 • Rozwijanie poczucia własnej wartości
 • Budowanie pozytywnego obrazu swojej osoby
 • Trenowanie zachowań asertywnych
 • Odnalezienie nowych sposobów radzenia sobie z problemami
 • Odreagowanie stresu
 • Odczuwanie poczucia wspólnoty, jedności w grupie

Forma warsztatów

 • Techniki plastyczne (rysowanie, malowanie, lepienie, collage)
 • Elementy choreoterapii i pracy z ciałem
 • Scenki dramowe
 • Wizualizacja i afirmacje (różne ćwiczenia)

Czas trwania warsztatów

Wariant I – trzy sesje (po ok. 5 godz. każda)
Wariant II – zajęcia cykliczne w tygodniu

Prowadzą:

Katarzyna Bukowska
Jestem grafikiem i artterapeutą. Ukończyłam Grafikę na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych i Artterapię na Uniwersytecie Warszawskim (IPSiR). Mam za sobą liczne wystawy indywidualne i zbiorowe. Ostatnio zajmuję się głównie grafiką użytkową.

Od dawna interesuję się różnymi formami ruchu i pracy z ciałem. Jestem instruktorką Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała, od wielu lat praktykuję Tai Chi. Brałam też udział w szkoleniach i warsztatach tańca, jogi i Huny.

Mieszkam na warszawskich Bielanach, jestem mężatką, mam dorosłego syna i dwa psy. Bardzo lubię podróżować i kocham Grecję.

Artterapia stała się moją pasją. Prowadzę razem z Elą Zabiełło-Adamczyk warsztaty rozwoju osobistego, w których łączymy różne techniki artterapii: plastykę, elementy pracy z ciałem, taniec, wizualizacje, relaksację, dramę i baśnioterapię.

E-mail: kasiabukowska@artterapia.pl

Elżbieta Zabiełło-Adamczyk
Jestem artterapeutką, absolwentką Artterapii na Uniwersytecie Warszawskim (IPSiR), ukończyłam także Wydział Polonistyki UW ze specjalnością upowszechnianie kultury oraz Wydział Zarządzania i Marketingu WSZiP.

Dzięki niesamowitym zrządzeniom losu dane mi było dużo podróżować po świecie: mieszkałam kilka lat na Kubie, spędziłam cztery lata w Stanach Zjednoczonych. Przebywałam także przez dłuższy czas w Holandii, dużo jeździłam po Europie. Spotykałam w swoim życiu mnóstwo ciekawych ludzi, którzy podzielili się ze mną bogactwem osobistych przeżyć, a także tym, co najważniejsze – opowieściami o własnej drodze do odnajdywania samego siebie.

Mam męża i syna, którzy wspierają mnie w moich dążeniach do samorealizacji i dzielenia się radością życia z innymi.

Razem z Kasią Bukowską prowadzę warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet. W naszych zajęciach wykorzystujemy zarówno techniki plastyczne, jak i elementy pracy z ciałem, taniec, wizualizacje, różne formy relaksacji, dramę i baśnioterapię.

E-mail: elaadamczyk@artterapia.pl